Lyžiarske strediská

  • Lyžiarske strediská 1
  • Lyžiarske strediská 2
  • Lyžiarske strediská 3

Ski Bachledova

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova sa rozprestiera na južnom a severnom svahu Spišskej Magury s nádhernou panorámou Belianskych Tatier. Ski Bachledova ponúka fantastickú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu, 4-sedačku Jezersko, 3-sedačku Bachledova dolina, 5 vlekov, 10 zjazdoviek v dĺžke 9 km vo všetkých druhoch obtiažnosti, ktoré sú pravidelne upravované, 19 km bežeckých tratí, večerné lyžovanie, lyžiarsku školu, ski servis, požičovňu lyžiarskej výstroje. Bezplatné parkovanie a skibus zdarma sú pre našich návštevníkov samozrejmosťou.

Skicentrum Strednica

Lyžiarske stredisko Ždiar - Strednica je z hľadiska prepravnej kapacity (6.080 os/hod.), najväčším strediskom v oblasti Vysokých Tatier, je určené aj pre začiatočníkov a nenáročných lyžiarov. Nachádza sa na úpätí Belianskych Tatier, na horských lúkach s minimálne členitým terénom, ktorý umožňuje zahájenie lyžiarskej prevádzky už pri výške snehovej pokrývky do 30 cm. Strednicu doporučujeme najmä skupinovým zájazdom a rodinám s malými deťmi. Počas celej zimnej sezóny je tu otvorená detská lyžiarska škôlka, lyžiarska škola pre dospelých začiatočníkov a ski bufet. Vo vstupnej časti lyžiarskeho areálu sa nachádza veľkokapacitné parkovisko.

Ski Monkova dolina

Lyžiarske stredisko SKI MONKOVA DOLINA sa nachádza v Monkovej doline, 1,5km od obce Ždiar. Stredisko bolo obnovené a doplnené o novinku večerné lyžovanie. Milovníci lyžovania sa môžu tešiť na predĺženú prevádzkovú dobu. Pre lyžiarov začiatočníkov, sánkarov, bobistov je k dispozícii zjazdovka pred hotelom v dĺžke 30m. Zjazdovky sú denne upravované. Zabudnite na náročné šlapanie v ťažkých lyžiarskych topánkach! U nás máte k dispozícii bezplatné parkovisko priamo pri zjazdovke.

Strachan Skicentrum

Pozývame všetkých vyznávačov zimných športov do lyžiarského strediska Strachan Ski Centrum v Ždiari. Vychutnajte si jedinečnú lyžovačku v lone Spišskej Magury a Belianskych Tatier. Na denne upravovaných a zasnežovaných svahoch ponúkame kvalitnú dennú aj večernú lyžovačku. Úplným začiatočníkom aj Vaším najmenším lyžiarom pomôžu prekonať ťažšie začiatky naši inštruktori. Zažite lyžovačku a príďte vyskúšať Skicross. Je to novovybudovaná lyžiarska trať s terénnymi úpravami – skoky, vlny a klopené zákruty. Vhodná pre každého lyžiara, vrátane najmenších návštevníkov.

  • Lyžiarske strediská 4
  • Lyžiarske strediská 5
  • Lyžiarske strediská 6